Satel

Satel to chyba najbardziej rozpoznawalna marka wśród producentów systemów zabezpieczeń w europie. Nasz rodzimy producent, z największym chyba na świecie wyborem asortymentu m.in. klawiatur w kilkunastu możliwych wariantach przy systemie Integra. Satel to firma, która cały jakże szeroki asortyment produkuje tutaj w Polsce, a nie jak większość fir...

Satel to chyba najbardziej rozpoznawalna marka wśród producentów systemów zabezpieczeń w europie. Nasz rodzimy producent, z największym chyba na świecie wyborem asortymentu m.in. klawiatur w kilkunastu możliwych wariantach przy systemie Integra. Satel to firma, która cały jakże szeroki asortyment produkuje tutaj w Polsce, a nie jak większość firm na dalekim wschodzie. Systemy alarmowe Satel przewidziane są do praktycznie każdego rodzaju obiektów. Od najmniejszych CA5 i CA6 stosowanych w małych instalacjach typu domek letniskowy czy mały warsztat, przez Versę czy Perfectę bardzo dobrze sprawdzające się w budownictwie jednorodzinnym po Największe, bardzo rozbudowane systemy na centralach Integra. 

Więcej

Satel Jest 164 produktów.

Podkategorie

 • Integra

  Integra to flagowy produkt polskiego producenta systemów zabezpieczeń, firmy Satel. Jego bardzo duże możliwości konfiguracji, budowa modułowa i różnego rodzaju moduły rozszerzeń powodują, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych systemów przez klientów indywidualnych. Jeśli dodamy to tego bardzo dużą możliwość wyboru w śród takich urządzeń jak klawiatury czy czujniki to wielu mogło by powiedzieć, że inne systemy mogły by w ogóle nie istnieć.

 • Versa

  Versa to linia ekonomicznych systemów alarmowych polskiego producenta, firmy Satel. Przeznaczone są do zabezpieczania małych obiektów do 30 urządzeń. Podział na dwie strefy z dodatkową możliwością podziału każdej na trzy tryby załączenia daje możliwość bezproblemowego instalowania ich w budynkach jednorodzinnych, gdzie w większości system jest dzielony na dwie lub 3 części. Możliwość budowy systemów Vesa można budować systemy przewodowe, bezprzewodowe jak również hybrydowe. Daje to bardzo duże możliwości doboru różnych urządzeń. Dodając fakt iż można zastosować w tym systemie do obsługi panele dotykowe to tak na prawdę system Versa jest w stanie zaspokoić oczekiwania większości wymagających użytkowników.

 • Perfecta
 • Micra
 • CA4, CA5, CA6, CA10
 • Abax
 • Czujniki
 • Sygnalizatory
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów