Genevo

Genevo to polski producent systemów alarmowych. Obecnie według nas firma z najbardziej zdrowym podejściem praktycznie we wszystkich dziedzinach systemów zabezpieczeń. systemy prima nie są rozbudowanymi kombajnami jednak w podstawowej wersji dają nam nie rzadko więcej niż flagowe modele konkurencji. Na plus można tu zaliczyć szczegółowe powiadami...

Genevo to polski producent systemów alarmowych. Obecnie według nas firma z najbardziej zdrowym podejściem praktycznie we wszystkich dziedzinach systemów zabezpieczeń. systemy prima nie są rozbudowanymi kombajnami jednak w podstawowej wersji dają nam nie rzadko więcej niż flagowe modele konkurencji. Na plus można tu zaliczyć szczegółowe powiadamianie sms, możliwość zdalnej obsługi z poziomu darmowej aplikacji na urządzenia mobilne bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń, możliwość sterowania podstawowymi funkcjami automatyki domowej jak bramy, oświetlenie, podlewanie ogródka zarówno lokalnie jak i z poziomu aplikacji. Genevo jako jeden z nielicznych producentów mocno uprościło obsługę systemu z manipulatora. Użytkownik ma przed sobą interfejs graficzny, który do złudzenia przypomina obsługę bankomatu - wybieramy funkcję i potwierdzamy pinem. Jeśli dodamy do tego prostotę programowania instalatorskiego i brak konieczności zakupu dodatkowych przewodów aby skonfigurować w pełni system stawia go według naszego rankingu na czołowej pozycji wśród naszej oferty systemów alarmowych.

Więcej

Genevo Jest 30 produktów.

Podkategorie

 • Centrale i moduły

  Centrale Genevo przeznaczone są do małych i średnich instalacji. Prima 6 przeznaczona jest do tych mniejszych - do 6 czujników. Prima 12 i 16 do przeciętnych instalacji wielkości domku jednorodzinnego ponieważ mają na płycie 8 wejść z możliwością rozbudowy do 16. Prima 64 to centrala do bardziej rozbudowanych instalacji - do 64 czujników. Wszystkie wymienione centrale oprócz Prima 12 są wyposażone w komunikator GSM. Do dyspozycji mamy moduły rozbudowy wejść i wyjść. Moduł odbiornika urządzeń bezprzewodowych oraz uniwersalny moduł powiadamiania SMS i sterowania z aplikacji na Android.

  Genevo Prima to obecnie najprzyjaźniejszy system zarówno dla klienta podczas codziennej obsługi, jak i dla instalatora podczas instalacji i konfiguracji. Do pełnej konfiguracji nie potrzebne sa dodatkowe przewody i oprogramowanie. Wszystko bez problemów można skonfigurować przy pomocy manipulatora.

 • Manipulatory

  Obecnie manipulatory Genevo występują w jednej obudowie. Do wyboru mamy 2 kolory obudowy - biały i grafitowy, oraz kilka wariantów kolorystycznych wyświetlacza ciekłokrystalicznego. pozwala to na swobodne dopasowanie kolorystki manipulatora do wystroju pomieszczenia, w którym będzie się on znajdował. Firma Genevo w prostocie obsługi systemu przeskoczyła wszystkich producentów. Z założenia obsługa manipulatora miała być czynnością intuicyjną i taką, którą z powodzeniem wykona ktoś, kto pierwszy raz będzie miał z nią kontakt. Obsługa manipulatora przypomina obsługę bankomatu. Wybieramy funkcję, zatwierdzamy, podajemy pin. Bez zagłębianie się w złożone funkcjonalności czy menu.

 • Bezprzewodowe

  Bezprzewodowe Genevo pomimo iż na chwilę obecną nie oferuje zbyt wiele urządzeń bo czujnik ruchu i kontaktron, a za chwilę dodatkowo manipulator bezprzewodowy to jednak nie idzie na łatwiznę jak większość producentów, którzy zapełniając lukę w swoim asortymencie wprowadzając cokolwiek byle mieć bezprzewodówkę. Genevo wprowadza powoli ale system na częstotliwości 868MHz i dwukierunkowy. W żaden sposób nie można porównywać tego systemu do konkurencji jednokierunkowej na częstotliwości 433MHz. Dlatego też sprzęt jest wprowadzany etapami, a już dzisiaj pozwala na swobodne budowanie systemów hybrydowych, których zasięgi i możliwości zdecydowanie przewyższają wspomniane systemy konkurencji, a możliwościami konkurują z najlepszymi rozwiązaniami zdecydowanie droższymi nie rzadko je przewyższając.

 • Zestawy

  Zestawy Genevo to najlepsza oferta stosunku jakości do ceny. Jeśli chcesz sam zamontować system, zestaw Genevo wydaje się na chwilę obecną najlepszą opcją bo wszystko można skonfigurować z poziomu manipulatora, programowanie nie wymaga przerzucania stron instrukcji tylko krok po kroku przechodzenia przez menu i ustawiania poszczególnych opcji. Obsługa systemu jest banalnie prosta, a jego podział wystarczający do swobodnej konfiguracji w domu jednorodzinnym, a w przypadku Primy 64 na bardziej rozbudowane systemy jeśli chodzi o podział na strefy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów