DSC

DSC to kanadyjska firma słynąca od zawsze ze stabilności i niezawodności. Marka DSC jest rozpoznawalna na całym świecie. Systemy DSC wymagają od instalatora większej wiedzy na temat konfiguracji i ustawień centrali. Dlatego nie są tak powszechne jak systemy naszego rodzimego producenta, którego z powodzeniem montuje każdy kto chce. Z różnymi sku...

DSC to kanadyjska firma słynąca od zawsze ze stabilności i niezawodności. Marka DSC jest rozpoznawalna na całym świecie. Systemy DSC wymagają od instalatora większej wiedzy na temat konfiguracji i ustawień centrali. Dlatego nie są tak powszechne jak systemy naszego rodzimego producenta, którego z powodzeniem montuje każdy kto chce. Z różnymi skutkami, najczęściej pozostawiając system w podstawowej konfiguracji, co o zgrozo w ustawieniach fabrycznych jest co najmniej mówiąc masakryczne. Niezmienienie niektórych parametrów może skutkować zablokowaniem systemu po kilku wywołanych alarmach...

Więcej

DSC Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Centrale i moduły

  Centrale i moduły DSC z serii urządzeń z oznaczeniem Neo to wszystko urządzenia hybrydowe. Zastosowanie modułu urządzeń bezprzewodowych czy to  autonomicznego, czy to wbudowanego w manipulator pozwala na budowanie dowolnego systemu od przewodowego przez mieszane po całkowicie bezprzewodowe. Centrale od 6 do 128 linii pozwalają na zabezpieczenie wszelakich rodzajów obiektów od mieszkania czy małego sklepiku po rozbudowane i rozległe tereny firm.

 • Manipulatory

  Firma DSC skupia się głównie na niezawodności i trwałości urządzeń. Design nie jest tu najważniejszy. Niemniej jednak wygląd manipulatora komponuje się idealnie w każdej aranżacji. Do wyboru mamy kilka wariantów w praktycznie jednej obudowie.

 • Czujniki

  Czujniki DSC odkąd pamiętam zawsze słynęły z niezawodności oraz poprawnego działania. Fałszywe alarmy były niespotykanym zjawiskiem. Niestety zawsze nie były tanie. i tak też jest dzisiaj z czujnikami z serii LC. Zakup droższych czujników ja nazywam inwestycją w spokój na długie lata.

 • Bezprzewodowe

  Obecne bezprzewodowe urządzenia firmy DSC to technologia prekursora bezprzewodowych systemów alarmowych firmy Visonic. Obecnie prawdopodobnie najlepsza technologia bezprzewodowa w systemach alarmowych na świecie. Nie tylko w przypadku zasięgów pomiędzy urządzeniami, ale i oszczędności baterii. W przypadku systemu bezprzewodowego z technologią PowerG firmy DSC zapominasz o wymianie baterii na długie lata.

 • Zestawy

  Zestawy alarmowe kanadyjskiej firmy DSC do światowa jakość, stabilność i niezawodność. Jeśli system alarmowy ma byc systemem alarmowym, a nie udawać system automatyki budynkowej to wybór urządzeń DSC będzie dobrym wyborem. System idealnie sprawdzi się w domu jednorodzinnym, w którym będzie podział na całość i strefę nocną. Obsługa przy tej konfiguracji jest banalnie prosta. Przy większej ilości stref niestety zaczyna być trochę kłopotliwa jednak nie jest to mega dyskomfort. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów