Centrale i moduły

Centrale Genevo przeznaczone są do małych i średnich instalacji. Prima 6 przeznaczona jest do tych mniejszych - do 6 czujników. Prima 12 i 16 do przeciętnych instalacji wielkości domku jednorodzinnego ponieważ mają na płycie 8 wejść z możliwością rozbudowy do 16. Prima 64 to centrala do bardziej rozbudowanych instalacji - do 64 czujników. Wszyst...

Centrale Genevo przeznaczone są do małych i średnich instalacji. Prima 6 przeznaczona jest do tych mniejszych - do 6 czujników. Prima 12 i 16 do przeciętnych instalacji wielkości domku jednorodzinnego ponieważ mają na płycie 8 wejść z możliwością rozbudowy do 16. Prima 64 to centrala do bardziej rozbudowanych instalacji - do 64 czujników. Wszystkie wymienione centrale oprócz Prima 12 są wyposażone w komunikator GSM. Do dyspozycji mamy moduły rozbudowy wejść i wyjść. Moduł odbiornika urządzeń bezprzewodowych oraz uniwersalny moduł powiadamiania SMS i sterowania z aplikacji na Android.

Genevo Prima to obecnie najprzyjaźniejszy system zarówno dla klienta podczas codziennej obsługi, jak i dla instalatora podczas instalacji i konfiguracji. Do pełnej konfiguracji nie potrzebne sa dodatkowe przewody i oprogramowanie. Wszystko bez problemów można skonfigurować przy pomocy manipulatora.

Więcej

Centrale i moduły  Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów