Integra

Integra to flagowy produkt polskiego producenta systemów zabezpieczeń, firmy Satel. Jego bardzo duże możliwości konfiguracji, budowa modułowa i różnego rodzaju moduły rozszerzeń powodują, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych systemów przez klientów indywidualnych. Jeśli dodamy to tego bardzo dużą możliwość wyboru w śród takich urządzeń j...

Integra to flagowy produkt polskiego producenta systemów zabezpieczeń, firmy Satel. Jego bardzo duże możliwości konfiguracji, budowa modułowa i różnego rodzaju moduły rozszerzeń powodują, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych systemów przez klientów indywidualnych. Jeśli dodamy to tego bardzo dużą możliwość wyboru w śród takich urządzeń jak klawiatury czy czujniki to wielu mogło by powiedzieć, że inne systemy mogły by w ogóle nie istnieć.

Więcej

Integra Jest 34 produktów.

Podkategorie

 • Centrale

  Centrale serii Integra zaspokoją potrzeby praktycznie każdego systemu alarmowego. Od najmniejszej Integra 24 z czterema wejściami na płycie z możliwością rozbudowy do 24, przez Integre 32 z ośmioma wejściami na płycie i z możliwością rozbudowy do 32. Chyba najpopularniejsza Integra 64 z 16 wejściami na płycie i możliwością ich rozbudowy do 64. Kolejną równie popularną centralą jest Intergra 128 i Integra 128WRL. Ta druga posiada wbudowany odbiornik urządzeń bezprzewodowych ABAX i komunikator GSM. Kończąca linie centrala Integra 256 z 16 liniami na płycie z możliwością rozbudowy do 256. Niezaprzeczalna zaletą central serii Integra jest fakt, że każda centrala posiada na płycie tyle samo wyjść co wejść programowalnych, a całkowita liczba wyjść w systemie jest taka sama jak maksymalna ilość wejść. Daje to bardzo duże możliwości dla budowania zaawansowanych zależności logicznych.

 • Manipulatory

  Manipulatory do systemu Satel Integra to obecnie najszersza możliwość wyboru z podstawowych LCD, Przez rozbudowane o czytnik kart i breloków zbliżeniowych, przez najbardziej zaawansowane manipulatory dotykowe. Każdy, kto będzie chciał dobrać manipulator do wystroju wnętrza pomieszczenia, znajdzie tutaj na pewno manipulator idealnie komponujący się zarówno kolorystycznie jak i do stylu wykończenia. Można wyróżnić manipulatory z klapką, z przyciskami sensorycznymi jak i dotykowymi matrycami 7 calowymi. 

 • Moduły rozbudowy

  Moduły rozbudowy do systemu Satel Integra to chyba najszersza gama urządzeń spośród wszystkich producentów systemów alarmowych. Znajdziemy tutaj moduły rozbudowy wejść, moduły wyjść, moduły wejść i wyjść zarówno w wersji standardowej płytkowej, jak i w wersji na szynę DIN. Różnego rodzaju moduły magistralowe czy integracyjne. Odbiorniki urządzeń bezprzewodowych, jak i ich retransmitery. Cała gama urządzeń połączona z możliwościami central serii Integra czyni ten system praktycznie pozbawionym ograniczeń. Jedynym ograniczeniem może być tutaj wiedza instalatora jak to wszystko wykorzystać.

 • Zestawy

  Zestawy systemów Satel Integra to tylko przykładowe zestawienia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdy może tutaj wybrać sobię bazę systemu przygotowanego do określonej ilości czujników, a później dołożyć tylko według potrzeb odpowiednią ilość czujników ruch, kontaktronów czy innych detektorów, aby system był uszyty na miarę potrzeb, a nie z większą ilością czujników niż potrzeba lub nie takich jak akurat potrzebujesz. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów