Versa

Versa to linia ekonomicznych systemów alarmowych polskiego producenta, firmy Satel. Przeznaczone są do zabezpieczania małych obiektów do 30 urządzeń. Podział na dwie strefy z dodatkową możliwością podziału każdej na trzy tryby załączenia daje możliwość bezproblemowego instalowania ich w budynkach jednorodzinnych, gdzie w większości system jest d...

Versa to linia ekonomicznych systemów alarmowych polskiego producenta, firmy Satel. Przeznaczone są do zabezpieczania małych obiektów do 30 urządzeń. Podział na dwie strefy z dodatkową możliwością podziału każdej na trzy tryby załączenia daje możliwość bezproblemowego instalowania ich w budynkach jednorodzinnych, gdzie w większości system jest dzielony na dwie lub 3 części. Możliwość budowy systemów Vesa można budować systemy przewodowe, bezprzewodowe jak również hybrydowe. Daje to bardzo duże możliwości doboru różnych urządzeń. Dodając fakt iż można zastosować w tym systemie do obsługi panele dotykowe to tak na prawdę system Versa jest w stanie zaspokoić oczekiwania większości wymagających użytkowników.

Więcej

Versa Jest 21 produktów.

Podkategorie

  • Centrale

    Centrale serii Versa polskiego producenta z Gdańska, firmy Satel to 3 płyty główne. Versa 5, Versa 10 i Versa 15. Cyferka mówi ile wejść znajduje się na płycie centrali. Każdą z central można rozbudować za pomocą odpowiednich modułów rozszerzeń do 30 wejść. Centrale nie mają możliwości programowych do wykorzystania przy systemach automatyki, ale są dobrą alternatywa dla innych systemów alarmowych jeśli chodzi o stosunek możliwości do ceny.

  • Manipulatory
  • Moduły rozbudowy
  • Zestawy
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów