Systemami zabezpieczeń zajmujemy się od 2000r. Przez te kilkanaście lat praktyki (chyba na wszystkich rodzajach systemów dostępnych na Polskim rynku) wyselekcjonowaliśmy szereg urządzeń, które cechują się bezawaryjną pracą i długim, stabilnym działaniem. Tylko takie urządzenia montujemy u naszych klientów. Nie testujemy urządzeń na klientach i nie podstawiamy do ofert wadliwie działających urządzeń tylko po to aby oferta była atrakcyjniejsza cenowo. Urządzenia, które notorycznie konkurencja proponuje w sieci mamy, ale tylko po to aby pokazać czego należy unikać oczywiście z technicznym uzasadnieniem dlaczego. Jeśli dla klienta liczy się "cokolwiek", a zakup podyktowany jest tylko i wyłącznie ceną (niestety zdarzają się takie przypadki) jesteśmy w stanie dostarczyć taki sprzęt nawet w ilościach i cenach hurtowych, zdecydowanie niższych niż u konkurencji, jednak rzetelność nie pozwala nam na ukrywanie informacji co do produktów, które standardowo u konkurencji występują w głównej ofercie, aby oferta była atrakcyjna cenowo.


Jesteśmy firmą głównie usługową w zakresie montażu i serwisu systemów alarmowych, systemów kamer monitoringu, kontroli dostępu oraz automatyki wjazdowej. Od niedawna wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów również prowadzimy sprzedaż urządzeń jak i szkolenia z instalacji oferowanych przez nas systemów.
Jako pierwsi w naszym kraju uruchomiliśmy platformę z kursami i szkoleniami online z instalacji i konfiguracji systemów alarmowych i monitoringu. Docelowo będą do nabycia również tutoriale krok po kroku jak podłączyć i skonfigurować systemy automatyki wjazdowej i wideodomofony.
Jeśli klient sam zdecyduje się na montaż zakupionego u nas sprzętu może skorzystać z jednego z następujących przywilejów:

- rabat na kursy i szkolenia na naszej platformie szkoleniowej

- indywidualna wycenę jeśli zapytanie dotyczy kompletnego zestawu systemu alarmowego

- przygotowanie i wstępną konfigurację sprzętu przez nas według wytycznych klienta plus wsparcie podczas instalacji i ostatecznej konfiguracji systemu Dodatkowo przy kompletnym systemie zakupionym u nas i naszym montażu nasi klienci mogą skorzystać z przedłużenia gwarancji na urządzenia do 5 lat.

Wartością dodaną przy naszej kompleksowej usłudze jest możliwość zintegrowania systemów alarmowych z monitoringiem kamer, automatyką wjazdową, domofonem, automatyką domową, co w przypadku wyboru kilku firm do instalacji poszczególnych urządzeń staje się nie realne i kosztowne. U nas w pakiecie klient otrzymuje to w standardzie.

Jeśli system alarmowy ma być podłączony do jakiejkolwiek agencji ochrony, przygotujemy i odpowiednio skonfigurujemy go pod taką usługę, aby każda firma mogła bezproblemowo podłączyć swoje urządzenie nadawcze. Współpracujemy z firmami Solid Security, Juwentus, Konsalnet, Stekop i jeśli są Państwo zainteresowani usługami którejś z nich pomożemy w szybkim załatwieniu formalności i wynegocjowaniu najlepszej cenowo oferty.Nasi pracownicy posiadają wydaną przez MSW licencję zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia, która upoważnia do projektowania i wykonywania instalacji w każdego rodzaju obiektach od najmniejszych sklepików po rozbudowane systemy w budynkach użyteczności publicznej czy bankach. Posiadają również uprawnienia SEP. Długoletnie doświadczenie zarówno przy montażach jak i serwisie wszelakich systemów pozwalają nam na szybkie diagnozy i naprawy urządzeń takich systemów których inne firmy nie chcą lub nie potrafią obsłużyć (m.in. Napco, Pyronix, Visonic, Paradox Esprit...) 


Decydując się na naszą usługę dostarczenia systemu z montażem, serwis gwarancyjny u nas jest bezpłatny. Nie jak u niektórych za dojazd i pracę klient musi zapłacić bo gwarancja jest tylko producenta na urządzenia. To my dajemy gwarancję i możemy ją wydłużyć nawet do 5 lat.Jeśli mają Państwo taką możliwość zapraszamy do kontaktu i umówienie się na prezentację urządzeń w naszym biurze handlowym w Węgrowie. Bez względu na to czy są Państwo zainteresowani samym zakupem czy kompleksową usługą z naszym montażem. Pokażemy urządzenia w działaniu, powiemy na co zwracać uwagę, porównamy i dobierzemy spośród wielu różnych wariantów najbardziej optymalny do Państwa oczekiwań i potrzeb. Nie mamy szablonowych ofert, a w rozmowie telefonicznej raczej jest niemożliwe określenie i dobranie najlepszych rozwiązań. Dlatego też jeśli chcą Państwo otrzymać ofertę przez telefon lub email będzie ona jedynie wstępna i porównywanie takich zdalnych ofert proszę wierzyć nie ma sensu. Ofertę wiążącą jesteśmy w stanie złożyć jedynie po ustaleniu wszystkich niuansów i warunków technicznych co niestety w większości przypadków wiąże się ze spotkaniem na obiekcie zabezpieczanym.


Nasza firma jako jedna z nielicznych w woj. mazowieckim ma w ofercie generatory mgły ochronnej. Niestety nie prowadzimy sprzedaży tych urządzeń, a jedynie kompleksową usługę ich dostawy i montażu. Ze względów bezpieczeństwa osób instalujących, montaż tych urządzeń mogą wykonywać tylko certyfikowani instalatorzy. Oczywiście certyfikat i niezbędne uprawnienia do takich montaży nasza firma posiada. Obecnie generatory mgły ochronnej to najpewniejszy rodzaj zabezpieczenia mienia.

Teren województwa mazowieckiego, na którym instalujemy systemyJeśli są Państwo zainteresowani montażem systemów w woj. mazowieckim lecz w innej lokalizacji niż zakreślona naszym terenem działania zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z firmami instalacyjnymi z całego województwa polecimy, najbliższą Państwa lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu:

Transys Maciej Zduniak

07-100 Węgrów

Pogodna 47

NIP: 8241055900

Tel. 534 777 775 lub 602 657 469

email. info@transys.pl